čas serveru: 17:23:06

Josef Istler

Název: Hlava

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 66, stav původní )

Rozměr: 61 x 48 cm

Aktuální cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4636

Příhozy: 51