čas serveru: 03:08:43

Brigita Jurman

Název: Louka

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 60 x 91 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4640