čas serveru: 17:35:07

Brigita Jurman

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 91 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4641