čas serveru: 19:48:47

František Líbal

Název: Večer na rybníku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4648