čas serveru: 16:18:42

Jan Dědina

Název: Svatá

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 87 x 70 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4650