čas serveru: 04:28:18

Jaroslav Grus

Název: Střechy

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 55 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4669