čas serveru: 16:20:08

Forman

Název: Kostel v podhůří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4675