čas serveru: 10:03:42

Robert Jiran

Název: Průvodčí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4699