čas serveru: 11:27:05

Andrej Bělocvětov

Název: Kompozice

( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 49 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4713