čas serveru: 08:47:54

Hans Götzinger

Název: V zahradě před domen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Hans Götzinger
( *12. února 1867, Vídeň )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4717