čas serveru: 12:43:49

Karel Novák

Název: U Písku nad Otavou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4718