čas serveru: 13:09:56

Josef Konečný

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 91 x 91 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4719