čas serveru: 01:11:07

Yana Martynová

Název: Slon

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4722