čas serveru: 19:47:07

Rudolf Krivoš

Název: Muž a zviera

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 4723