čas serveru: 09:22:56

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4724

Příhozy: 56