Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2014, autorské razítko, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4725
700 Kč | 31.10.2022 20:01:38 | |
600 Kč | 21.10.2022 12:10:21 |