čas serveru: 12:55:36

Brigita Jurman

Název: Les

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2014, autorské razítko, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 4725

700 Kč 31.10.2022 20:01:38
600 Kč 21.10.2022 12:10:21