Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2014, autorské razítko, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4726