čas serveru: 13:57:11

V. Fiala

Název: Matka s dítětem

Olej / plátno
1942
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 48 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 473

Příhozy: 25