čas serveru: 12:44:08

Robert Cook

Název: Kráska v New Yorku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4762