čas serveru: 13:57:06

Siola

Název: ES

Dřevo / akryl / MDF
Asamblage
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4767