čas serveru: 06:49:22

Název: Stvoření světa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4787