čas serveru: 23:55:32

Název: Divoké sny Augusta Rodina

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4798