čas serveru: 12:16:33

Název: Českomoravská vysočina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4802