čas serveru: 10:53:49

Jan Rapin

Název: Dívka s perlou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4829