čas serveru: 19:41:52

Moudrá

Název: Vodopád

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 100 x 67 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4833