čas serveru: 21:04:35

C. Hagen

Název: Zátiší s ovocem I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 74 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4844