čas serveru: 01:17:43

K.V. Hašek

Název: Cesta do údolí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4847