čas serveru: 22:29:46

Jaroslav Ronek

Název: Mašinka

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 487