čas serveru: 11:23:10

Antonín Waldhauser

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, kolem roku 1890, stav slušný )

Rozměr: 47 x 65 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4876