čas serveru: 01:28:27

J. K. Kormaň

Název: Snopy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4889