čas serveru: 12:51:06

Otakar Nejedlý

Název: Pohled na Blaník

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně razítko Akademie Českého fondu výtvarných umělců, stav slušný )
pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 85 x 50 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 490