čas serveru: 20:51:18

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1911, stav slušný )

Rozměr: 42 x 56 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4900

800 Kč 14.12.2022 21:24:49 Přehozeno limitem