čas serveru: 11:23:24

Jaroslav Mandl

Název: Červené údolí

Akryl / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 2019, přípis na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4907