čas serveru: 23:19:35

Robert Jiran

Název: Via 57 West

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 25 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4908