čas serveru: 11:59:42

Luisa Černovická

Název: Z českých luhů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 65 x 75 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4911