čas serveru: 13:57:11

Karel Havlata

Název: Zimní slunko v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
na zadní straně Záruční list

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4912