čas serveru: 09:31:14

Josef Holub

Název: Zákoutí řeky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4913