čas serveru: 12:55:32

Název: Znamení Kozoroh

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4921