čas serveru: 13:10:06

Název: Zvídavý homosexuál

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 38 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4922