čas serveru: 10:54:09

Robert Jiran

Název: Diego Maradona / Argentina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
- obraz přímo od autora

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4925