čas serveru: 09:05:53

Jan Zrzavý

Název: Figura

( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 3,5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )

Rozměr: 5 x 3,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 4928

7 000 Kč 30.01.2023 11:41:15