čas serveru: 14:18:29

Jan Zrzavý

Název: Lesbičanky

( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )

Rozměr: 5 x 5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 4929

6 500 Kč 30.01.2023 11:43:25
6 000 Kč 10.01.2023 07:39:56