čas serveru: 08:36:24

Otakar Nejedlý

Název: Trosky

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4941