čas serveru: 11:59:49

František Líbal

Název: Rákosí na rybníce

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4943