čas serveru: 00:51:50

Zbyněk Slavíček

Název: Tajemný dům

Kombinovaná technika / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, stav slušný )

Rozměr: 36 x 36 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4944

4 000 Kč 30.01.2023 20:12:06