čas serveru: 10:03:29

Tereza Anna Medková

Název: V lese

Olej / sololit
( signováno a datováno vpravo dole TAM15, stav slušný )

Rozměr: 44 x 56 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4945