čas serveru: 16:00:39

Václav Radimský

Název: Lesní partie

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek.

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 495

Příhozy: 51