čas serveru: 10:03:41

Název: Zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 47 x 38 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4953