čas serveru: 12:55:52

Název: Krajina s jezírkem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4955